Business Cup Nedir?
 
Nedir?
Business Cup, kurumsal şirketlerin çalışanlarından oluşan futbol takımlarının katılımıyla organize edilen, bu alandaki en geniş kap samlı ve en profesyonel futbol organizasyonu olma özelliği taşıyan bir prestij ligidir.
Nasıl?
Katılımcı sayısı her ilde 25-40 şirket aralığındadır.
Takım başına oyuncu sayısı: 7 as + 8 yedek = Toplam 15
 
Şampiyon Nasıl belirlenir?
Business Cup’ta mücadele edecek ekipler, illerinde 5’erli 5 grup halinde kümelendikten sonra, gruplarında ilk 4 sırayı alabilmeleri halinde bir sonraki tura yükseleceklerdir. Festival, bu turun ardından tek maçlı eleme usulü devam edecektir. İl şampiyonları EURO Business Cup'a katılmaya hak kazanır
 
Ücrete Neler Tabidir?
•Her müsabakada hakemin yanı sıra 2 adet  saha koordinatörü,  event alanının eksiksiz organizasyonunu sağlarlar.
•Event boyunca tüm maçların FULL HD cam teknolojisiyle canlı yayınlanır, etkinlik ile ilgili detaylı haberler, istatistikler, basın toplantıları, profesyonel  fotoğrafları www. businesscup.com.tr adresinde yayınlanır.
•Business Cup’ta oynanacak tüm mücadelelerde 1 adet sağlık ekibi, olası gereksinimlere karşı tesiste hazır bulunur.
 
Ne Zaman?
Eylül-Aralık ve Mart-Mayıs dönemlerinde olmak üzere yılda 2 kez organize edilen bu görkemli turnuvanın önümüzdeki etkinliği 18 Şubat 2024. 10 haftalık süreçte Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00 ila 22.00 saatleri arasında oynanacak olan Business Cup 2024 Bahar Döneminin il etaplarının şampiyonlarının belirlenmesiyle gözler Avrupa Şampiyonasına çevrilecektir. Business Cup 2024 Bahar Dönemi kura çekimi, organize edildiği her ilde 18 Şubat tarihinde, katılımcı şirket yöneticilerinin ve basının önemli kalemlerinin davetiyle bir tanışma kokteyli şeklinde gerçekleştirilecektir.
 
Nerede?
Business Cup 2024 Bahar Dönemi; İstanbul, Ankara ve İzmir'de düzenlenecek olup, etkinliğin düzenleneceği tesislerin seçiminde tesisin konumu ve ulaşılabilirliği, zemin kalitesi, seyircilere sağlanacak uygun oyun görüş açısı, aileleri ve şirketin diğer çalışanlarının da rahatça ağırlanabilmesi gibi kıstaslar dikkate alınmıştır.
 
Katılım?
Business Cup katılım şartları için tıklayınız!
 
Ödül?
* İl etabının sonunda belli olan İl Şampiyonları, Business Cup’ın İl Kupasını müzelerine götürürlerken, teknik direktör ve futbolculara madalya verilir. İkinci takımın oyuncuları madalya, şirket yetkilisi plaket ile ödüllendirilir.
Bir ilin Şampiyonları Avrupa Şampiyonasına katılmaya hak kazanır. 
Organizasyon Komitesi, açıklanan ödüllerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
Başarıyla Gönderildi...
SiziHemenArayalım SİZİ HEMEN ARAYALIM

* Şehir Seçiniz

+90