MAÇ SONU | Gelal çorap -Yön temizlik

Herşeye Rağmen

Giriş Tarihi : 15 Nisan 2017 C.tesi, 15:29

Gelal çorap 6 - 3 Yön temizlik

Gelal çorap Cephesi

-Gelal Çorap bugün maça etkili başladı. Maçın son periyoduna kadar başabaş giden maçta son anlarda farkı açan Gelal Çorap, eksik kalmasına rağmen sahadan galip ayrılmayı başardı.

-Kalede görev alan Ogün bugün hatalı goller yese de yaptığı kritik dakikalardaki kurtarışlarıyla takımının dikkat çeken ismiydi.

-Defansta görev alan Mert ise fiziğinin avantajını oldukça iyi kullandı. Kademelerde de hatasız oynadı fakat maçın son anlarında gole giden topu eliyle kestiği için kırmızı kart gördü.

-Bir diğer defans oyuncusu olan Murat görev bölgesinde açık vermedi. İkili mücadelelerden de genelde galip çıkan taraf oldu. 

-Defansta görev alan Okan ise sahanın en çok mücadele eden oyuncusuydu. Gösterdiği hırslı futbolla beğeni topladı ve takımına galibiyeti getiren isimdi.

-Ortada görev alan Ömer ise uzaktan sert şutlarla zaman zaman kaleyi yokladı. Attığı ince paslarla da takımının gol pozisyonlarına girmesini kolaylaştırdı. Sakat olmasına rağmen takımını yalnız bırakmadı.
 
-Orta sahanın diğer önemli ismi Erdem ileriye gönderdiği uzun isabetli paslarla tehlike yaratan isimdi. Takımda pas yüzdesi en fazla olan isimdi diyebiliriz.
 
-İlerde görev alan İlksen biticiri vuruşlarda bugün ilk yarıda oldukça sıkıntı çekti. İkinci yarıda daha istekli bir futbol ortaya koydu ve maça son noktayı koyan golü kaydetti.

Yön temizlik Cephesi

-Yön Temizlik takımı bu maça oldukça etkili başladı fakat ikinci yarının sonlarına doğru oyundan düştü ve sahadan mağlup ayrılan taraf oldu.

-Kalede Bayram yaptığı seri kurtarışlarla takımını oyunda tutan isimdi. Birçok gol pozisyonunu engellese de mağlubiyete yapabileceği pek de birşey yoktu.
 
-Defansın çakılı ismi olan Ali , fiziğini kullanara ikili mücadelelerde etkili oldu. Rakibin gelişen kontralarını da zaman zaman kritik dokunuşlarla durdurdu.
 
-Defansta oynayan İsmail kademelerde başarasız oldu ve açıklarını kapatacak takım arkadaşı bulamadı. 
 
-Selim  yaptığı kritik pas hatalarıyla hem takımının hücumunu kesti hemde rakibe kontra atak şansı tanıdı. İlk yarıda kademelerde başarılıydı fakat ikinci yarıda oyundan düştü.
 
-İlerde görev alan Lokman ise istediği toplarla bir türlü buluşamadı. Sıkı markaj altında olan Lokman zaman zaman defanstan top çıkarmak için yardıma gelmeyi de ihmal etmedi.
 
-Orta sahada görev alan Şahin ise  gelen topları içeri doldurarak tehlike yarattı. Sert ve mücadeleci futboluyla dikkat çeken Şahin'in çabaları mağlubiyete engel olamadı. Maçta 2 gol kaydetti.
 
-Ortada görev alan bir diğer isim olan Tuncay , maçın etkisiz isimlerinden biriydi.İlk yarıda mücadeleci bir görüntü çizsede ikinci yarıda bu tutumunu sergileyemedi.

 

Yorum Yap...
Yorumla
Maç Bilgileri
  • 15 Nisan 2017 C.tesi, 14:00
  • Seyrangah Hal.. / Seyrantepe Mah. Al...
  • -
  • -
Maçın Özet Görüntüleri
Maç İstatistikleri
Yön Temizlik GELAL ÇORAP
Gol
36
Faul
4 11
Sarı Kart
2 1
Kırmızı Kart
0 1
Rating
6.3 7.3